W dniu 07 października 2021 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach lekkoatletycznych z cyklu „Czwartki lekkoatletyczne”, które odbyły się w Policach.
Nasi zawodnicy uzyskali bardzo dobre wyniki:
Kozko Daria |
2010 |
60m – 21 m-ce |
p.palantowa – 1 m-ce |
Gawrońska Maria |
2010 |
60m – 11 m-ce |
W dal – 4 m-ce |
Wiśniewska Milena |
2010 |
60m – 10 m-ce |
W dal – 10 m-ce |
Rzemek Helena |
2010 |
60m – 14 m-e |
W dal – 13 m-ce |
Kobus Dominik |
2010 |
60m – 1 m-ce |
p.palantowa – 5 m-ce |
Cichecki Aleksander |
2010 |
300m – 1 m-ce |
p.palantowa – 4 m-ce |
Januszewski Piotr |
2010 |
60m – 6 m-ce |
W dal – 3 m-ce |
Skóra Franciszek |
2010 |
1000m – 1 m-ce |
p.palantowa – 8 m-ce |
Kalicka Amelia |
2010 |
60m – 19 m-ce |
W dal – 9 m-ce |
Dziuba Weronika |
2010 |
60m – 1 m-ce |
W dal – 1m-ce |
Sugier Alicja |
2010 |
60m – 17 m-ce |
W dal – 17 m-ce |
Woźniak Aleksandra |
2010 |
300m – 2 m-ce |
W dal – 5m-ce |
Brzoskowski Cezary |
2010 |
60m – 9 m-ce |
p. palantowa – 2 m-ce |
Woźniak Adam |
2010 |
60m – 4 m-ce |
W dal – 6 m-ce |
Mohamed Małlida |
2011 |
60m – 6 m-ce |
W dal – 2 m-ce |
Sroka Zuzanna |
2011 |
60m – 21 m-ce |
p.palantowa – 1 m-ce |
Tołłoczko Martyna |
2011 |
60m – 21 m-ce |
W dal – 11 m-ce |
Mielczarek Franciszek |
2011 |
300m – 1 m-ce |
p. palantowa – 1 m-ce |
Alechnowicz Ksawery |
2011 |
60m – 13 m-ce |
W dal – 13 m-ce |
Racięda Wojciech |
2011 |
60m – 19 m-ce |
p. palantowa – 3 m-ce |
Rydel Ryszard |
2011 |
60m – 5 m-ce |
W dal – 11 m-ce |
Jagusz Majka |
2009 |
300m – 3 m-ce |
W dal – 5 m-ce |
Dębowska Weronika |
2009 |
60m – 3 m-ce |
W dal – 2 m-ce |
Socha Kamila |
2009 |
60m – 4m-ce |
p. palantowa – 1 m-ce |
Były to trzecie zawody z cyklu „ Czwartków lekkoatletycznych”. Jako SSP nr 1 wystartowaliśmy w tym roku pierwszy raz i już udało się awansować na 4 miejsce w punkatacji szkół:
- SP 8 Police - 2718
- SP 9 Police - 2611
- SP z OI Pyrzyce - 2545
- SSP 1 Koszalin – 2473
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Kolejne zawody przed nami już 21 października 2021 r.
Przygotowaniami zawodników zajmowali się trenerzy: mgr Agnieszka Piotrowska oraz mgr Mateusz Czepiel.