W dniu 28 kwietnia 2022 r. nasi uczniowie brali udział zawodach z cyklu „Czwartki lekkoatletyczne”, które odbyły się w Białogardzie. Zawodnicy i zawodniczki walczyli o jak najlepsze wyniki, które docelowo pozwolą im wystartować na finałach ogólnopolskich. Nasi zawodnicy osiągali bardzo dobre wyniki:
Dziewczęta:
Nazwisko i Imię |
rocznik |
konkurencja 1 |
wyniki |
konkurencja 2 |
wynik |
Dziuba Weronika |
2010 |
60m |
8,87 sek |
s.w dal |
4,60m (4 wynik w Polsce) |
Marcinowicz Malwina |
2009 |
300m |
58,9 sek |
60m |
10,15 sek |
Kozko Daria |
2010 |
60m |
10,34 sek |
p.palantowa |
30,5m |
Sroka Zuzanna |
2011 |
600m |
2:18,37min |
p.palantowa |
23,00m |
Sipak Zuzanna |
2009 |
60m |
10,36 sek |
s.w dal |
3,56m |
Lampkowska Nikola |
2011 |
60m |
11,77 sek |
s.w dal |
2,78m |
Grzywacz Wiktoria |
2011 |
60m |
11,11 sek |
s.w dal |
3,12m |
Tołłoczko Martyna |
2011 |
600m |
2:19,19min |
s.w dal |
3,44m |
Mohamed Małlida |
2011 |
60m |
9,89 sek |
s.w dal |
3,82m |
Kalicka Amelia |
2010 |
|
|
s.w dal |
3,56m |
Larwińska Milena |
2010 |
60m |
10,89 sek |
s.w dal |
3,42m |
Gawrońska Maria |
2010 |
60m |
9,89 sek |
s.w dal |
3,74m |
Sugier Alicja |
2010 |
60m |
10,64 sek |
s.w dal |
3,25m |
Wiśniewska Milena |
2010 |
60m |
9,77 sek |
s.w dal |
3,41m |
Cyc Wiktoria |
2010 |
60m |
11,92 sek |
s.w dal |
2,80m |
Woźniak Aleksandra |
2010 |
600m |
2:05,03min |
|
|
Chłopcy:
Nazwisko i Imię |
rocznik |
konkurencja 1 |
wyniki |
konkurencja 2 |
wynik |
Cichecki Aleksander |
2010 |
60m |
10,08 sek |
p. palantowa |
28,5m |
Szmaro Dominik |
2009 |
300m |
54,68 sek |
|
|
Mazur Wojciech |
2010 |
60m |
12,74 sek |
p. palantowa |
21,00m |
Racięda Wojciech |
2011 |
60m |
11,83 sek |
p. palantowa |
30,00m |
Okowicki Nikodem |
2010 |
60m |
10,12 sek |
p. palantowa |
46,00m |
Gladki Glib |
2010 |
60m |
10,77 sek |
p. palantowa |
25,00m |
Maculewicz Borys |
2010 |
60m |
9,92 sek |
p. palantowa |
27,00m |
Brzoskowski Cezary |
2010 |
60m |
10,21 sek |
p. palantowa |
30,00m |
Dąbrowski Igor |
2010 |
60m |
10,28 sek |
p. palantowa |
31,00m |
Kirko Filip |
2009 |
60m |
10,50 sek |
p. palantowa |
30,00m |
Nowakowski Michał |
2009 |
60m |
10,18 sek |
p. palantowa |
33,5m |
Januszewski Piotr |
2010 |
60m |
10,18 sek |
s.w dal |
3,26m |
Woźniak Adam |
2010 |
300m |
54,68 sek |
s.w dal |
3,56m |
Kobus Dominik |
2010 |
60m |
9,21 sek |
s.w dal |
3,92m |
Rydel Ryszard |
2011 |
60m |
10,46 sek |
s.w dal |
3,28m |
Sugier Wojciech |
2009 |
60m |
9,45 sek |
s.w dal |
3,32m |
Przygotowaniami do zawodów zajmowali się nasi trenerzy: Agnieszka Piotrowska oraz Mateusz Czepiel