20 października 2021 r. w Gryfinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach tych wystartowały drużyny, które w eliminacjach powiatowych zajęły pierwsze miejsce. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8) oraz Igrzyska Dzieci (klasy 4-6). Oczywiście pod uwagę był brany rok urodzenia danego uczestnika, a więc w młodszej grupie mógł wystartować zawodnik lub zawodniczka z klasy starszej. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły dziewcząt, przygotowaniem których zajmowali się trenerzy lekkiej atletyki: mgr Agnieszka Piotrowska i mgr Mateusz Czepiel.

Ogromny sukces odniosły starsze dziewczęta, które po bardzo emocjonującym biegu zajęły drugie miejsce i zostały wicemistrzyniami województwa zachodniopomorskiego. Drużynę tworzyły: