19 maja 2023 r. na stadionie lekkoatletycznym Bałtyk Koszalin odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci. Uczniowie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Koszalinie godnie reprezentowali naszą szkołę osiągając bardzo dobre wyniki w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej. Chłopcy zajęli drużynowo pierwsze miejsce i uzyskali awans do Mistrzostw Województwa, a drużyna dziewcząt stanęła na najniższym stopniu podium. W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Maja Pstrągowska, a w kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Mikołaj Michniewicz, a Zakhar Chebotar był trzeci.