W dniach od 30 sierpnia do 02 września 2023 r. w Toruniu odbył się "Ogólnopolski Finał Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich”. Były to zawody finałowe, na które zakwalifikowały się tylko osoby z eliminacji wojewódzkich. Troje naszych uczniów przebrnęło kwalifikacje i mogło wystąpić w zawodach finałowych.

Julia Kaszubiak - w biegu przełajowym na dystansie 1000 m wywalczyła wysokie 20 miejsce ( najlepsza z województwa zachodniopomorskiego) na około 120 osób startujących.

Franciszek Sadło - w biegu przełajowych na dystansie 1000 m wywalczył 31 miejsce (2 wynik w województwie zachodniopomorskim) na około 120 osób.

Maja Pstrągowska - w 2-boju ( bieg na 60m oraz skok w dal) wywalczyła 24 miejsce. A w klasyfikacji OPEN wszystkich startujących dziewcząt 53 miejsce na ponad 290 zawodniczek.

Julia Kaszubiak oraz Franciszek Sadło wraz z reprezentacją województwa przełajowców wywalczyli srebrne medale finałów ogólnopolskich w biegu sztafetowym 24 x 200m

Przygotowaniem zawodników do zawodów zajmowali się trenerzy: Agnieszka Piotrowska oraz Mateusz Czepiel.