W dniach 6-7 czerwca 2023 r. odbył się Ogólnopolski Finał Czwórboju Lekkoatletycznego. W krajowych rozgrywkach miały prawo startu drużyny, które były zwycięzcami finałów wojewódzkich. Uczniowie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Koszalinie reprezentowali województwo zachodniopomorskie w kategorii chłopców. Po dwóch dniach zmagań w Aleksandrowie Łódzkim na pięknym nowo otwartym, przyszkolnym stadionie nasi zawodnicy uplasowali się w klasyfikacji drużynowej na 8 miejscu w Polsce. Indywidualnie w biegu na 1000 m 3 miejsce zdobył Franek Sadło, 4-5 miejsce w rzucie piłeczką palantową Nikodem Okowicki, a 8 miejsce w biegu na 60 m wywalczył Daniil Yurchyk. Brawo dla chłopców i gratulacje dla trenerów.